Ons team

Graag stellen wij ons aan u voor, klik op onze naam of foto voor meer informatie. Tevens kunt u ook filteren zodat u sneller uw leerkracht kan vinden. U kunt iedere leerkracht mailen. Zij nemen z.s.m. contact met u op.

  • Alle
  • Administratie
  • Directie
  • Leerkracht
  • Management
  • Ondersteuning
Annelies Domburg- De Koning
Management, Ondersteuning
Coördinator zorg
Werkdagen: maandag, donderdag & vrijdag
Annemieke de Wilde
Ouderraad
Brenda Franz-van der Ende
Leerkracht
Leerkracht groep 6A
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
Caroline Poot
Leerkracht
Leerkracht groep 1/2A
Werkdagen: maandag t/m donderdag
Claudia Jonker
Onderwijsassistent
Onderwijsassistent
Werkdagen: maandag & donderdag
Dana Bange
Leerkracht
Leerkracht groep 1/2C
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Danique Veldmeijer
Leerkracht
Leerkracht
werkdagen:
Daphne Krullaars-Kroon
Leerkracht
Leerkracht groep 7A
Werkdagen: donderdag & vrijdag
Daphne Postma
Ondersteuning
werkplekcoach Unicoz & identiteit
Werkdagen: /
Debby Jongejan-Duyvestijn
Ouderraad
Deborah Schipper – Mosselman
Leerkracht
Leerkracht groep 5C
Werkdagen: maandag, donderdag & vrijdag
Deborah van den Bosch-Stamkart
Leerkracht
Leerkracht groep 4B
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Denise van Keulen – Spaans
Onderwijsassistent
Onderwijsassistent
Werkdagen: maandag, dinsdag & donderdag
Erica Velthoven
Leerkracht
Leerkracht groep 3B
werkdagen: woensdag t/m vrijdag
Femke Heunks – de Jeu
Leerkracht
Leerkracht 5B
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag & vrijdag
Froukje Guldenmundt – Dijkgraaf
Management
Coördinator onderwijs
Werkdagen dinsdag & donderdag
Gert Sulkers
Ondersteuning
Conciërge
werkdagen: maandag t/m woensdag
Heleen Ekkelenkamp
Leerkracht, Ondersteuning
Leerkracht groep 8B/ talentbegeleider meer- en hoogbegaafde leerlingen
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Hiske Zuijderwijk
Ondersteuning
SMW
Werkdagen: dinsdag & vrijdag
Iris Dijkema
Leerkracht, Management
Coördinator onderwijs/ leerkracht groep 8C
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Jessica van den Hoven
Leerkracht
Leerkracht groep 1/2D
Werkdagen: maandag, donderdag & vrijdag
Jolanda Amiabel
Ouderraad
Voorzitter
Jolanda Hus
Leerkracht
Leerkracht 4A
Werkdagen: maandag, donderdag & vrijdag
Juliët Algera
Leerkracht
Leerkracht groep 7A
Werkdagen: maandag, dinsdag & woensdag
Laura Miltenburg
Ouderraad
Lianne Raateland – Steenvoorden
Leerkracht, Ondersteuning
Leerkracht groep 8C/ coördinator sociale veiligheid
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
Linda van Bethlehem
Ouderraad
Lisa Osse
Leerkracht
Leerkracht groep 1/2E
werkdagen: maandag t/m vrijdag
Liselotte van Heest
Leerkracht
Leerkracht groep 3B
werkdagen: maandag & dinsdag
Lisette de Konink
Ouderraad
Marco van Veen
Leerkracht, Ondersteuning
Leerkracht groep 8A/ coördinator cultuur
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Marianne Ottes-Vooijs
Leerkracht
Leerkracht groep 3A / Activiteitencoördinator
Werkdagen: maandag, donderdag & vrijdag
Mariska Lexmond
Leerkracht
Leerkracht groep 5C / Activiteitencoördinator
Werkdagen: maandag t/m woensdag
Mariska Wisgerhof
Leerkracht, Ondersteuning
Leerkracht groep 7B/ Coördinator ICT
Werkdagen: maandag t/m woensdag
Marjan Noppe-Van Rijt
Leerkracht
Leerkracht groep 4C
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Marjolein de Beus
Leerkracht
Leerkracht groep 6A
Werkdagen: maandag & dinsdag
Marlene van Aerde – Aten
Management, Ondersteuning
Coördinator zorg
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag
Marrie van Es
Directie, Management
Directeur
Werkdagen: maandag, dinsdag & donderdag
Matthea van Leeuwe
Ouderraad
Secretaris
Max van Mullem
Leerkracht
Vakleerkracht Bewegingsonderwijs
werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Michelle Maaskant
Leerkracht
Leerkracht 1/2D
Werkdagen: dinsdag, woensdag & vrijdag
Michelle Spierenburg
Leerkracht
Leerkracht groep 5A
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Petra Hordijk – den Broeder
Leerkracht
Leerkracht groep 3A
Werkdagen: maandag t/m woensdag
Raymond van den Berg
Directie, Leerkracht, Management
Directeur & leerkracht groep 8B
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Sammy Abel
Leerkracht
Leerkracht 4A
Werkdagen: dinsdag & woensdag
Sascha van Oosten
Leerkracht
Leerkracht groep 7C/ coördinator Taal
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Saskia Verwoerd
Ondersteuning
schoolcoach & kindercoach
Werkdagen: maandag, dinsdag & donderdag
Suzanne Neef
Ouderraad
Penningmeester
Sylvia Steenvoorden-Maat
Administratie
administratief medewerkster
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag & vrijdag
Tanja van Zanten-Ammerlaan
Leerkracht
Leerkracht groep 6B
Werkdagen: maandag en dinsdag
Tessa van Brink
Leerkracht
Leerkracht groep 1/2B
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag
Wendy Hilekes
Leerkracht
Leerkracht groep 7B
Werkdagen: maandag, donderdag & vrijdag
X